- Prekė sandėlyje
Šaldytuvas „Side by Side“ bešerkšnis šaldytuvas MPM-563-SBS-14/N nerūdijantis plienas
Šaldytuvas „Side by Side“ bešerkšnis šaldytuvas MPM-563-SBS-14/N nerūdijantis plienas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 9 - 14*
d. d.
| Fridge interior light | Yes |
| Door hinge | Left/right |
| Product colour | Inox |
| Electronic control | Y |
| Control type | Touch |
| Cooling agent | R600a |
| Appliance placement | Freestanding |
| Annual energy consumption | 313 kWh |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class | E |
| AC input voltage | 230 V |
| Width | 900 mm |
| Depth | 660 mm |
| Height | 1770 mm |
| Weight | 81 kg |
| Noise level | 39 dB |
| Total net capacity | 439 L |
| Noise emission class | C |
| Adjustable temperature | Yes |
| Number of drawers | 1 drawer(s), 1 drawer(s) |
| Freezer door balconies | 4 |
| Freezer position | Side-placed |
| Freezer net capacity | 185 L |
| No Frost (freezer) | Yes |
| Freezer number of shelves/baskets | 5 |
| Freezing capacity | 14 kg/24h |
| Fridge number of shelves/baskets | 5 |
| No Frost (fridge) | Yes |
| Egg tray | Yes |
| Fridge door balconies | 4 |
| Fridge net capacity | 347 L |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |