- Prekė sandėlyje
Šaldytuvas-šaldiklis Retro Ravanson LKK-210RB
Šaldytuvas-šaldiklis Retro Ravanson LKK-210RB
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Appliance placement | Freestanding |
| Control type | Rotary |
| Shelves material | Tempered glass |
| Product colour | Black |
| Built-in display | No |
| Door hinge | Right |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (old) | A++ |
| Energy efficiency class | E |
| Width | 545 mm |
| Height | 1470 mm |
| Package height | 1510 mm |
| Package width | 580 mm |
| Depth | 585 mm |
| Package depth | 645 mm |
| Weight | 40 kg |
| Package weight | 45 kg |
| Ice crushing | No |
| Maximum operating temperature | 10 °C |
| Noise level | 41 dB |
| Climate class | N-ST |
| Freezing capacity | 3 kg/24h |
| Freezer interior light | No |
| Storage time during power failure | 21.7 h |
| Automatic defrost (freezer) | No |
| Freezer net capacity | 48 L |
| Freezer position | Top-placed |
| Freezer temperature (min) | -18 °C |
| Freezer number of shelves/baskets | 1 |
| Lamp type | LED |
| Automatic defrost (fridge) | Yes |
| Fridge interior light | Yes |
| Bottle rack | Yes |
| Fridge net capacity | 160 L |
| Number of vegetable drawers | 1 |
| Warnings | Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants., Avoid storing near sources of heat and fire. |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |