- Prekė sandėlyje
Šaldytuvas-šaldiklis MPM-125-CZ-08/E
Šaldytuvas-šaldiklis MPM-125-CZ-08/E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Reversible doors | Yes |
| Appliance placement | Freestanding |
| Shelves material | Tempered glass |
| Product colour | White |
| Cooling agent | R600a |
| Door hinge | Left/right |
| Possibility to change the direction of door opening | Yes |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Annual energy consumption | 165 kWh |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 100 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (old) | E |
| Weight | 28 kg |
| Depth | 530 mm |
| Height | 1150 mm |
| Package weight | 31 kg |
| Width | 480 mm |
| No Frost system | No |
| Climate class | N |
| Total gross capacity | 129 L |
| Manual temperature adjustment | Yes |
| Noise level | 40 dB |
| Freezer number of shelves/baskets | 2 |
| Freezer position | Top-placed |
| Automatic defrost (freezer) | No |
| Automatic defrost (fridge) | Yes |
| Number of vegetable drawers | 1 |
| Fridge door balconies | 3 |
| Egg tray | Yes |
| Fridge number of shelves/baskets | 3 |
| Fridge interior light | Yes |
| Number of shelf positions | 6 |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |