- Prekė sandelyje
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Electrolux LNT7ME32M2
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Electrolux LNT7ME32M2
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | LNT7ME32M2 |
| Aukštis | 186 cm, 1916 mm. |
| Plotis | 59.5 cm, 664 mm. |
| Gylis | 66.2 cm |
| Svoris | 76 kg, 81.317 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 250 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 331 l |
| Naudingoji šaldytuvo talpa | 230 l |
| Naudingoji šaldiklio talpa | 101 l |
| Triukšmo lygis | 38 dB |
| Šaldiklio stalčių skaičius | 3 |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Šaldymo sistema šaldiklyje | TwinTech |
| Lentynų skaičius | 3 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Lentynų medžiaga | Stiklas. Artimos 0 °C temperatūros zona- Taip |
| Greitas užšaldymas | Taip |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Kompresorių kiekis | 1 |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Daržovių ir vaisių stalčius | Taip |
| Vandens ir ledo įrenginys | Ne |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 728 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |