- Prekė sandėlyje
ŠALDYTUVAS RB38C7B5D39/EF SMG
ŠALDYTUVAS RB38C7B5D39/EF SMG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Modelis | RB38C7B5D39/EF |
| Aukštis | 203 cm, 2030 mm. |
| Plotis | 59.5 cm, 595 mm. |
| Gylis | 65.8 cm |
| Svoris | 81 kg, 83 kg. |
| Spalva | Ruda sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Metinės energijos sąnaudos | 211 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 390 l |
| Naudingoji šaldytuvo talpa | 276 l |
| Naudingoji šaldiklio talpa | 114 l |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Greitas užšaldymas | Taip |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Saugus laikas nutrūkus elektros tiekimui | 9 h |
| Valdymas | Elektroninis, Išmaniuoju telefonu |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 658 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |