ŠALDYTUVAS NRK620EABK4 GRJ
ŠALDYTUVAS NRK620EABK4 GRJ



ŠALDYTUVAS NRK620EABK4 GRJ
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | GORENJE, Gorenje |
| Modelis | NRK620EABK4 |
| Aukštis | 200.4 cm, 2004 mm. |
| Plotis | 59.5 cm, 595 mm. |
| Gylis | 59 cm |
| Spalva | Juoda sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Bendra šaldytuvo talpa | 336 l |
| Triukšmo lygis | 39 dB |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 71.366 kg. |
| Ilgis | 590 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |