- Prekė sandėlyje
ŠALDYTUVAS MPM-200-CJ-19/E tamsus nerūdijantis plienas
ŠALDYTUVAS MPM-200-CJ-19/E tamsus nerūdijantis plienas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Built-in display | No |
| Door hinge | Left/right |
| Appliance placement | Freestanding |
| Number of compressors | 1 |
| Product colour | Anthracite |
| Shelves material | Tempered glass |
| Energy efficiency class | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Annual energy consumption | 143 kWh |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Weight | 35 kg |
| Height | 1220 mm |
| Depth | 570 mm |
| Width | 550 mm |
| Noise level | 39 dB |
| Total gross capacity | 195 L |
| Climate class | SN-T |
| Noise emission class | C |
| Automatic defrost (freezer) | Yes |
| Freezing capacity | 2 kg/24h |
| Freezer position | Bottom-placed |
| Freezer temperature (max) | -18 °C |
| Fridge number of shelves/baskets | 3 |
| Fridge door balconies | 3 |
| Lamp type | LED |
| Fridge interior light | Yes |
| Fridge net capacity | 176 L |
| Number of vegetable drawers | 1 |
| Warnings | Avoid storing near sources of heat and fire., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants., Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions. |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1632943 |