-
−3%
Šaldytuvas LG GSXV91PZAE
Šaldytuvas LG GSXV91PZAE
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Skelbimas nerastas |
| Montavimo tipas | Laisvai stovintis |
| Tipas | Greta |
| Šaldymo technologijos tipas | Visiškai be šerkšno |
| Aukštis | 179 cm |
| Plotis | 91,3 cm |
| Gylis | 73,5 cm |
| Spalva | Pilka |
| Vėsusis stalčius | Ne |
| Valdymas | Vidinis jutiklinis LCD ekranas |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | IR |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Taip |
| Metinės energijos sąnaudos | 348 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 416 litrų |
| Naudinga šaldiklio talpa | 219 litrų |
| Drėgmės išlaikymo technologija | Taip |
| Metalizuota galinė sienelė | Taip |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Durų rankena | Taip |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Taip |
| Ledukų generatorius | Vandens bakas |
| Kompresoriaus tipas | Inverteris |
| Butelių lentyna | Taip |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 2 |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Taip |
| Triukšmo lygis | 36 dB |
| Garso lygio klasė | C |
| Standartizuotas aukštis | 180 cm |
| Standartizuotas plotis | 95 cm |
| „Wi-Fi“ | Taip |