- Prekė sandėlyje
Šaldytuvas LG GSBC40EPPE
Šaldytuvas LG GSBC40EPPE
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Skelbimas nerastas |
| Montavimo tipas | Laisvai stovintis |
| Tipas | Greta |
| Šaldymo technologijos tipas | Visiškai be šerkšno |
| Aukštis | 179 cm |
| Plotis | 91,3 cm |
| Gylis | 73,5 cm |
| Standartizuotas plotis | 95 cm |
| Standartizuotas aukštis | 180 cm |
| Spalva | Tamsiai pilka |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | IR |
| Garso lygio klasė | C |
| Triukšmo lygis | 36 dB |
| Vėsusis stalčius | Ne |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Taip |
| Valdymas | Vidinis jutiklinis LCD ekranas |
| Metinės energijos sąnaudos | 352 kWh |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 423 l |
| Metalizuota galinė sienelė | Taip |
| Naudinga šaldiklio talpa | 241 l |
| Ledukų generatorius | Ne |
| Oro valymo filtras | Taip |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Durų rankena | Taip |
| Kompresoriaus tipas | Inverteris |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 6 |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Taip |