Gorenje R619EEW5 šaldytuvas Laisvai pastatomas 398 LE Baltas
Gorenje R619EEW5 šaldytuvas Laisvai pastatomas 398 LE Baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Fridge number of shelves/baskets | 7 |
| Bottle rack | Yes |
| Door colour | White |
| Product colour | White |
| Reversible doors | Yes |
| Refrigerating medium | R600A |
| Adjustable shelves | Yes |
| Control type | Rotary |
| Appliance placement | Freestanding |
| Shelves material | Glass |
| Built-in display | No |
| Number of vegetable drawers | 2 |
| Fridge door balconies | 5 |
| Door bottle retainer | Yes |
| Door hinge | Left/right |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Current | 10 A |
| Annual energy consumption | 122.64 kWh |
| Connected load | 39 W |
| Energy efficiency class | E |
| Energy efficiency index (EEI) | 100 |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Weight | 60 kg |
| Width | 595 mm |
| Depth | 663 mm |
| Height | 1850 mm |
| Maximum operating temperature | 38 °C |
| Noise level | 38 dB |
| Fridge net capacity | 398 L |
| Minimum operating temperature | 10 °C |
| Door cooling fan | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Thermostat | Yes |
| Automatic defrost (fridge) | Yes |
| Super Cool function | Yes |
| Climate class | SN-ST |
| Noise emission class | C |
| Door open alarm | No |
| Lamp type | LED |
| Adjustable feet | Yes |
| Fridge interior light | Yes |
| Warnings | Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |