- Prekė sandėlyje
Bosch Serie 6 KIS86AFE0 šaldytuvas-šaldiklis Integruotas 266 LE
Bosch Serie 6 KIS86AFE0 šaldytuvas-šaldiklis Integruotas 266 LE
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Number of compressors | 1 |
| Door hinge | Right |
| Reversible doors | Yes |
| Control type | Touch |
| Shelves material | Tempered glass |
| Child lock | No |
| Product colour | Not applicable |
| Built-in display | Yes |
| Appliance placement | Built-in |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Annual energy consumption | 219 kWh |
| Energy efficiency class | E |
| Connected load | 90 W |
| Current | 10 A |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth | 545 mm |
| Width | 558 mm |
| Height | 1772 mm |
| Weight | 63.6 kg |
| Installation compartment width | 56 cm |
| Installation compartment height | 177.5 cm |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Maximum operating temperature | 38 °C |
| Climate class | SN-ST |
| Noise level | 36 dB |
| Icemaker | No |
| Minimum operating temperature | 10 °C |
| Total net capacity | 266 L |
| Noise emission class | C |
| Holiday function | Yes |
| Freezer net capacity | 74 L |
| Freezer position | Bottom-placed |
| Fast freeze function | Yes |
| No Frost (freezer) | No |
| Ice cube tray | Yes |
| Freezing capacity | 7 kg/24h |
| Storage time during power failure | 32 h |
| Freezer number of shelves/baskets | 3 |
| Automatic defrost (freezer) | No |
| Door open alarm | Yes |
| Cord length | 2.3 m |
| Failure alarm | Yes |
| No Frost (fridge) | No |
| Fridge interior light | Yes |
| Fridge number of shelves/baskets | 5 |
| Lamp type | LED |
| Bottle rack | No |
| Fridge door balconies | 5 |
| Number of vegetable drawers | 1 |
| Egg tray | Yes |
| Fridge net capacity | 192 L |
| Number of egg trays | 3 |
| Super Cool function | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard, GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Installation should be carried out by a qualified professional., Do not dismantle the appliance yourself., The appliance contains substances hazardous to the environment; do not dispose of in the regular rubbish bin. |