- Prekė sandėlyje
Bosch Serie 6 KGN86AIDR šaldytuvas-šaldiklis Laisvai pastatomas 631 LD nerūdijantis plienas
Bosch Serie 6 KGN86AIDR šaldytuvas-šaldiklis Laisvai pastatomas 631 LD nerūdijantis plienas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Compliance certificates | VDE, CE |
| Display placement | Inside |
| Reversible doors | Yes |
| Inverter technology | Yes |
| Colour name | Pearl Grey |
| Fingerprint resistant | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Adjustable shelves | Yes |
| Product colour | Stainless steel |
| Shelves material | Glass |
| Door hinge | Right |
| Display type | LED |
| Number of compressors | 1 |
| Appliance placement | Freestanding |
| Connected load | 100 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Energy efficiency class | D |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Current | 10 A |
| Annual energy consumption | 246 kWh |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Depth without handle | 85 cm |
| Width | 860 mm |
| Depth with door open | 161 cm |
| Weight | 109.3 kg |
| Depth | 810 mm |
| Height | 1860 mm |
| Noise emission class | C |
| Total net capacity | 631 L |
| Icemaker | No |
| Minimum operating temperature | 10 °C |
| Noise level | 39 dB |
| Climate class | SN-T |
| Maximum operating temperature | 43 °C |
| Freezing capacity | 10 kg/24h |
| Freezer position | Bottom-placed |
| Fast freeze function | Yes |
| Ice cube tray | Yes |
| Freezer number of shelves/baskets | 2 |
| No Frost (freezer) | Yes |
| Storage time during power failure | 17 h |
| Freezer net capacity | 152 L |
| Cord length | 2.4 m |
| Door open alarm | Yes |
| Adjustable feet | Yes |
| Castor wheels | Yes |
| Door bottle balcony | Yes |
| Number of egg trays | 3 |
| Number of vegetable drawers | 2 |
| Fridge number of shelves/baskets | 5 |
| Fridge door balconies | 4 |
| Super Cool function | No |
| Egg tray | Yes |
| Lamp type | LED |
| Number of removable shelves | 2 |
| Automatic defrost (fridge) | Yes |
| Ventilation | Yes |
| No Frost (fridge) | Yes |
| Fridge interior light | Yes |
| Multi-Airflow system (fridge) | Yes |
| Fridge net capacity | 479 L |
| Warnings | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants., Avoid storing near sources of heat and fire., Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions. |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Fresh zone compartment | Yes |