- Prekė sandėlyje
-
−2%
Bosch Serie 2 KIV87NSE0 šaldytuvas-šaldiklis Integruotas 270 LE baltas
Bosch Serie 2 KIV87NSE0 šaldytuvas-šaldiklis Integruotas 270 LE baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Appliance placement | Built-in |
| Adjustable shelves | Yes |
| Built-in fan | No |
| Product colour | White |
| Number of compressors | 1 |
| Control type | Buttons |
| Shelves material | Glass |
| Reversible doors | Yes |
| Door hinge | Right |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class | E |
| Annual energy consumption | 216 kWh |
| Current | 10 A |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Installation compartment width | 56 cm |
| Weight | 50.2 kg |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Installation compartment height | 177.5 cm |
| Width | 541 mm |
| Height | 1772 mm |
| Depth | 548 mm |
| Noise emission class | B |
| Icemaker | No |
| Total net capacity | 270 L |
| Noise level | 35 dB |
| Climate class | SN-N-ST |
| Low Frost system | Yes |
| Freezer number of shelves/baskets | 2 |
| Storage time during power failure | 12 h |
| Freezer position | Bottom-placed |
| Freezer net capacity | 70 L |
| Ice cube tray | Yes |
| Freezing capacity | 3.2 kg/24h |
| Fast freeze function | Yes |
| Super freeze function | Yes |
| Castor wheels | Yes |
| Adjustable feet | Yes |
| Door open alarm | Yes |
| Cord length | 2.3 m |
| Number of vegetable drawers | 1 |
| Fridge net capacity | 200 L |
| Lamp type | LED |
| Fridge number of shelves/baskets | 5 |
| Number of removable shelves | 4 |
| Fridge interior light | Yes |
| No Frost (fridge) | No |
| Fridge door balconies | 4 |
| Super Cool function | Yes |
| Egg tray | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard, GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Installation should be carried out by a qualified professional., Do not dismantle the appliance yourself., The appliance contains substances hazardous to the environment; do not dispose of in the regular rubbish bin. |
| Fresh zone compartment | No |