AMICA FD2015.4X(E) sidabrinis šaldytuvas su šaldikliu
AMICA FD2015.4X(E) sidabrinis šaldytuvas su šaldikliu















AMICA FD2015.4X(E) sidabrinis šaldytuvas su šaldikliu
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 13*
d. d.
| Appliance placement | Freestanding |
| Possibility to change the direction of door opening | Yes |
| Product colour | Silver |
| Connector material | Euro |
| Cooling agent | R600a |
| Shelves material | Tempered glass |
| Number of doors | 2 door(s) |
| Energy efficiency class | E |
| Frequency | 50 Hz |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Annual energy consumption | 179.95 kWh |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Depth | 570 mm |
| Weight | 35 kg |
| Height | 1230 mm |
| Width | 540 mm |
| Climate class | N-ST |
| Interior capacity | 167 l |
| Noise emission class | C |
| Silent operation | Yes |
| Storage time during power failure | 12 h |
| Noise level | 40 dB |
| Freezer net capacity | 41 L |
| Freezer position | Top-placed |
| Egg tray | Yes |
| Fridge net capacity | 126 L |
| Fridge door balconies | 3 |
| Number of vegetable drawers | 1 |
| Fridge number of shelves/baskets | 3 |
| Illumination LED | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |