Adler AD 8096w Laisvai pastatomas po stalviršiu šaldytuvas, baltas
Adler AD 8096w Laisvai pastatomas po stalviršiu šaldytuvas, baltas













Adler AD 8096w Laisvai pastatomas po stalviršiu šaldytuvas, baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cooling agent | R600a |
| Oven control type | Knob |
| Product type | Refrigerator |
| Number of adjustment steps | 6 |
| Material | Metal |
| Reversible doors | Yes |
| Climate class | N-ST |
| Product colour | White |
| Adjustable stem | Yes |
| Manual defrost system | Yes |
| Input voltage | 220-240 V |
| Annual energy consumption | 80 kWh |
| Energy efficiency class | E |
| Frequency | 50 - 60 Hz |
| Noise level | 40 dB |
| Width | 450 mm |
| Lead cable length | 1,7 m |
| Height | 495 mm |
| Depth | 450 mm |
| Number of shelves | 1 shelves |
| Fridge door balconies | 2 |
| Fridge net capacity | 45 L |
| Warnings | Avoid storing near sources of heat and fire., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants., Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions. |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |