- Prekė sandėlyje
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 7*
d. d.
Atraskite neprilygstamą žaidimų meistriškumą su „GIGABYTE NVIDIA“ vaizdo plokštėmis. Sukurtos maksimaliam našumui ir vaizdo kokybei, mūsų GPU iš naujo apibrėžia žaidimų standartus. Pasitelkdamos pažangius aušinimo sprendimus ir pažangiausias technologijas, „GIGABYTE NVIDIA“ vaizdo plokštės užtikrina stulbinančius vaizdus ir sklandžią žaidimo patirtį, suteikdamos žaidėjams galimybę užtikrintai ir tiksliai dominuoti kiekviename virtualiame mūšio lauke.
| Santrauka | „GIGABYTE AORUS GeForce RTX 5090 MASTER ICE 32G“ vaizdo plokštė – 32 GB GDDR7, 512 bitų, PCI-E 5.0, 2655 MHz branduolio dažnis, 3 x DP 2.1a, 1 x HDMI 2.1b, NVIDIA DLSS 4, GV-N5090AORUSM ICE-32GD. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce RTX 5090, Procesoriaus dažnis: 2655 MHz. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 32 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR7, Atminties magistralė: 512 bitų, Atminties taktinis greitis: 28000 MHz. Maksimali raiška: 7680 x 4320 pikselių. „DirectX“ versija: 12.0, „OpenGL“ versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express x16 5.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatorius(-iai) |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.gigabyte.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,251 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,462 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,166 |
| CUDA | Taip |
| CUDA branduoliai | 21760 |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 5090 |
| Grafikos procesorių šeima | NVIDIA |
| Maksimalus rodmenų skaičius vienoje vaizdo plokštėje | 4 |
| Maksimali raiška | 7680 x 4320 pikselių |
| Lygiagretaus apdorojimo technologijų palaikymas | Nepalaikoma |
| Procesoriaus dažnis | 2655 MHz |
| Duomenų perdavimo sparta | 28 Gb/s |
| Diskrečioji grafikos plokštės atmintis | 32 GB |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | GDDR7 |
| Atminties magistralė | 512 bitų |
| Atminties takto dažnis | 28000 MHz |
| DisplayPort versija | 2.1a |
| DisplayPort kiekis | 3 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.1b |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 5.0 |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| Dvigubos jungties DVI | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Integruotas TV imtuvas | Ne |
| Paruošta virtualiai realybei (VR) | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 4 metai |
| Aušinimo technologija | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Formos faktorius | Viso aukščio/viso ilgio (FH/FL) |
| Ventiliatorių skaičius | 3 ventiliatoriai |
| Lizdų skaičius | 3.7 |
| Produkto spalva | Balta |
| Minimalus sistemos maitinimo šaltinis | 1000 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 16 kontaktų |
| Gylis | 75 mm |
| Ūgis | 150 mm |
| Ilgis | 360 mm |
| Svoris | 2000 g |
| Pakuotės gylis | 453 mm |
| Pakuotės aukštis | 160 mm |
| Pakuotės svoris | 3000 g |
| Pakuotės plotis | 245 mm |
| Pridedami laidai | Galia |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Produktai vienoje (vidinėje) siuntimo dėžėje | 1 vnt. |
| Modelis | GV-N5090AORUSM ICE-32GD |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 4 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0192497/0,0241 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 1 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 4,75 kg |