-
−8%
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Atraskite neprilygstamą žaidimų meistriškumą su „GIGABYTE NVIDIA“ vaizdo plokštėmis. Sukurtos maksimaliam našumui ir vaizdo kokybei, mūsų GPU iš naujo apibrėžia žaidimų standartus. Pasitelkdamos pažangius aušinimo sprendimus ir pažangiausias technologijas, „GIGABYTE NVIDIA“ vaizdo plokštės užtikrina stulbinančius vaizdus ir sklandžią žaidimo patirtį, suteikdamos žaidėjams galimybę užtikrintai ir tiksliai dominuoti kiekviename virtualiame mūšio lauke.
| Santrauka | „GIGABYTE GeForce RTX 5070 EAGLE OC SFF 12G“ vaizdo plokštė – 12 GB GDDR7, 192 bitų, PCI-E 5.0, 2587 MHz branduolio dažnis, 3 x DP 2.1b, 1 x HDMI 2.1b, NVIDIA DLSS 4, GV-N5070EAGLE OC-12GD. Grafikos procesorių šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce RTX 5070, Procesoriaus dažnis: 2587 MHz. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 12 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR7, Atminties magistralė: 192 bitai, Atminties taktinis greitis: 28000 MHz. Maksimali raiška: 7680 x 4320 pikselių. „DirectX“ versija: 12.0, „OpenGL“ versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express x16 5.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatorius(-iai) |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.gigabyte.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,09 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,405 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,235 |
| CUDA | Taip |
| CUDA branduoliai | 6144 |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 5070 |
| Grafikos procesorių šeima | NVIDIA |
| Maksimalus rodmenų skaičius vienoje vaizdo plokštėje | 4 |
| Maksimali raiška | 7680 x 4320 pikselių |
| Lygiagretaus apdorojimo technologijų palaikymas | Nepalaikoma |
| Procesoriaus dažnis | 2587 MHz |
| Diskrečioji grafikos plokštės atmintis | 12 GB |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | GDDR7 |
| Atminties pralaidumas (maks.) | 28 GB/s |
| Atminties magistralė | 192 bitų |
| Atminties takto dažnis | 28000 MHz |
| DisplayPort versija | 2.1a |
| DisplayPort kiekis | 3 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.1b |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 5.0 |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| Dvigubos jungties DVI | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Perkrautas (OC) leidimas | Taip |
| Integruotas TV imtuvas | Ne |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Aušinimo technologija | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Formos faktorius | Viso aukščio/viso ilgio (FH/FL) |
| Apšvietimas | Taip |
| Ventiliatorių skaičius | 3 ventiliatoriai |
| Lizdų skaičius | 2 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Minimalus sistemos maitinimo šaltinis | 750 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 16 kontaktų |
| Gylis | 50 mm |
| Ūgis | 120 mm |
| Ilgis | 290 mm |
| Svoris | 2000 g |
| Pakuotės gylis | 398 mm |
| Pakuotės aukštis | 85 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 3000 g |
| Pakuotės plotis | 230 mm |
| Pridedami laidai | Galia |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Produktai vienoje (vidinėje) siuntimo dėžėje | 1 vnt. |
| Modelis | GV-N5070EAGLE OC-12GD |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01001 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 0,7 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,61 kg |