- Prekė sandėlyje
-
−2%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Biostar Radeon RX560“. Grafikos procesorių šeima: AMD, Grafikos procesorius: Radeon RX 560, Procesoriaus dažnis: 1175 MHz. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 4 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR5, Atminties magistralė: 128 bitai. Maksimali raiška: 7680 x 4320 pikselių. „DirectX“ versija: 12.0. Sąsajos tipas: PCI Express 3.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 2 ventiliatorius(iai) |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.biostar.com.tw/app/en/vga/introduction.php?S_ID=265#specifikacija |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,175 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,235 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,065 |
| CUDA | Taip |
| CUDA branduoliai | 896 |
| Grafikos procesorius | Radeon RX 560 |
| Grafikos procesorių šeima | AMD |
| Maksimali raiška | 7680 x 4320 pikselių |
| Procesoriaus taktinio dažnio padidinimas | 1275 MHz |
| Procesoriaus dažnis | 1175 MHz |
| Diskrečioji grafikos plokštės atmintis | 4 GB |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | GDDR5 |
| Atminties pralaidumas (maks.) | 6 GB/s |
| Atminties magistralė | 128 bitų |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| DVI-D prievadų kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Sąsajos tipas | PCI Express 3.0 |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| Dvigubos jungties DVI | Ne |
| Integruotas TV imtuvas | Ne |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 80 mm |
| Ventiliatorių skaičius | 2 ventiliatoriai |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,003127 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 0,3 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,645 kg |