Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 9*
d. d.
ROG Astral GeForce RTX™ 5090 baltoji versija
Paskutinė siena
Naująją „ROG Astral“ šeimą įkvėpė beribė kosmoso platybė ir grožis, ir tai liudija apie nesibaigiantį atsidavimą tyrinėti ir apibrėžti naujas ribas. Šia dvasia „ROG Astral GeForce RTX 5090 White Edition“ pristato pirmąją „ROG“ vaizdo plokštę su keturiais ventiliatoriais, patentuota garinimo kamera, padidintu radiatoriaus pelekų tankiu, fazės keitimo GPU terminiu padu, įspūdingais numatytaisiais taktiniais greičiais, padidintu energijos tiekimu ir dar daugiau. Šios aukščiausios kokybės inovacijos, sustiprintos akį traukiančio lieto korpuso ir metalinio GPU laikiklio, kartu užtikrina absoliutų našumą, kuris gali susidoroti net su sudėtingiausiais žaidimų scenarijais.
Sukurta siekiant tobulumo
Vedami aistros inovacijoms ir tikslumo siekimo, sukūrėme ROG Astral. Įkvėptas visatos stebuklų, jis sujungia meną ir technologijas, pasiekdamas puikų aušinimą ir neprilygstamą našumą.
Aušinimo patirtis
Keturių ventiliatorių jėga
Revoliucinis keturių ventiliatorių dizainas sukuria galingą vertikalų oro srauto kanalą, kuris padidina oro slėgį iki 20 %. Tai užtikrina aukščiausios kokybės šiluminį našumą, kuris smarkiai sumažina GPU temperatūrą ir sumažina perkaitimo taškus, taip įgalinant precedento neturintį taktinį greitį.
| Santrauka | ASUS ROG Astral - -RTX5090-O32G-WHITE. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce RTX 5090. Diskrečioji vaizdo plokštės atmintis: 32 GB, Vaizdo plokštės atminties tipas: GDDR7, Atminties magistralė: 512 bitų. Maksimali raiška: 7680 x 4320 pikselių. OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 5.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 4 ventiliatorius(iai), Apšvietimo spalva: Daugiaspalvė |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://rog.asus.com/graphics-cards/graphics-cards/rog-astral/rog-astral-rtx5090-o32g-white/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,12 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,42 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,225 |
| CUDA | Taip |
| CUDA branduoliai | 21760 |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 5090 |
| Grafikos procesorių šeima | NVIDIA |
| Maksimalus rodmenų skaičius vienoje vaizdo plokštėje | 4 |
| Maksimali raiška | 7680 x 4320 pikselių |
| Lygiagretaus apdorojimo technologijų palaikymas | Nepalaikoma |
| Procesoriaus taktinio dažnio padidinimas | 2580 MHz |
| Procesoriaus dažnis (OC režimas) | 2610 MHz |
| Duomenų perdavimo sparta | 28 Gb/s |
| Diskrečioji grafikos plokštės atmintis | 32 GB |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | GDDR7 |
| Atminties magistralė | 512 bitų |
| DisplayPort versija | 2.1b |
| DisplayPort kiekis | 3 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1b |
| Sąsajos tipas | PCI Express 5.0 |
| Dvigubos jungties DVI | Ne |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.3 |
| NPU našumas iki | 3352 TOP |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Perkrautas (OC) leidimas | Taip |
| Integruotas TV imtuvas | Ne |
| Aušinimo technologija | ASUS Axial-tech |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Formos faktorius | Viso aukščio/viso ilgio (FH/FL) |
| Apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugiafunkcis |
| Ventiliatorių skaičius | 4 ventiliatoriai |
| Lizdų skaičius | 3.8 |
| Produkto spalva | Balta |
| Minimalus sistemos maitinimo šaltinis | 1000 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 16 kontaktų |
| Gylis | 76 mm |
| Ūgis | 149,3 mm |
| Ilgis | 357,6 mm |
| Svoris | 3010 g |
| Pakuotės gylis | 226 mm |
| Pakuotės aukštis | 126 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 4450 g |
| Pakuotės plotis | 420 mm |
| Rankinis | Taip |
| Modelis | ROG-ASTRAL-RTX5090-O32G-WHITE |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 4 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,012 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 3,01 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 4,45 kg |