TP-LINK TL-SG3210 Valdomas L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Maitinimas per Ethernet (PoE) Juodas
TP-LINK TL-SG3210 Valdomas L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Maitinimas per Ethernet (PoE) Juodas
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Stovo montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 10,7 W |
| DHCP funkcijos | DHCP klientas |
| SSH/SSL palaikymas | Taip |
| IGMP šnipinėjimas | Taip |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Valdymas žiniatinklyje | Taip |
| Perjungti sluoksnį | L2 |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| Jungiklio tipas | Tvarkoma |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Plotis | 294 mm |
| Gylis | 200 mm |
| Ūgis | 44 mm |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3ad, IEEE 802.1s, IEEE 802.1x, IEEE 802.1w, IEEE 802.1v, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3z, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u |
| Automatinis MDI/MDI-X | Taip |
| 10G palaikymas | Ne |
| Valdymo protokolai | SNMP, RMON, DHCP klientas, BOOTP klientas, DHCP šnipinėjimas, DHCP 82 parinktis, procesoriaus stebėjimas, SNTP, NDP/NTDP |
| SFP modulio lizdų kiekis | 2 |
| Pagrindiniai perjungimo RJ-45 Ethernet prievadų tipai | Gigabito eternetas (10/100/1000) |
| Bazinių perjungimo RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 8 |
| Maitinimo jungtis | Nuolatinės srovės lizdas |
| Pralaidumas | 14,9 Mpps |
| MAC adresų lentelė | 8000 įrašų |
| Perjungimo pajėgumas | 20 Gb/s |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) | Taip |
| Daugiaadresio perdavimo palaikymas | Taip |