TP-Link TL-SG1048 nevaldomas Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U juodas
TP-Link TL-SG1048 nevaldomas Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U juodas









TP-Link TL-SG1048 nevaldomas Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U juodas
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sertifikavimas | FCC, CE, RoHS |
| Ventiliatorių skaičius | 2 ventiliatoriai |
| Formos faktorius | 1U |
| LED indikatoriai | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Stovo montavimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 29,8 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Jungiklio tipas | Nevaldomas |
| Ūgis | 44 mm |
| Gylis | 220 mm |
| Plotis | 440 mm |
| Automatinis derėjimas | Taip |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u |
| Automatinis MDI/MDI-X | Taip |
| Bazinių perjungimo RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 48 |
| Pagrindiniai perjungimo RJ-45 Ethernet prievadų tipai | Gigabito eternetas (10/100/1000) |
| Paketų buferinė atmintis | 16 MB |
| MAC adresų lentelė | 8000 įrašų |
| Pralaidumas | 71,4 Mpps |
| Jumbo rėmelių palaikymas | Taip |
| Perjungimo pajėgumas | 96 Gb/s |
| Jumbo rėmai | 10000 |
| Saugokite ir persiųskite | Taip |