TP-Link RE225BE tinklo stiprintuvas Tinklo kartotuvas Balta
TP-Link RE225BE tinklo stiprintuvas Tinklo kartotuvas Balta





TP-Link RE225BE tinklo stiprintuvas Tinklo kartotuvas Balta
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Product colour | White |
| Reset button | Yes |
| Power consumption (typical) | 15 W |
| Input current | 0.3 A |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Wireless meshing | Yes |
| Width | 97 mm |
| Depth | 46 mm |
| Height | 158 mm |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Security algorithms | WPA2, WPA3, WPA2-PSK, WPA |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WPS push button | Yes |
| Type | Network repeater |
| Compliance certificates | RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Transmitting power (FCC) | 30 dBm |