TP-Link AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 sistema, 3 pakuotės
TP-Link AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 sistema, 3 pakuotės
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Procesoriaus dažnis | 1 GHz |
| DHCP klientas | Taip |
| Spindulio formavimas | Taip |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Tėvų kontrolės funkcijos | Pasirinktiniai profiliai, laiko kontrolė, savaitinės / mėnesinės ataskaitos |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Universalus prijungimas ir naudojimas (UPnP) | Taip |
| Programinės įrangos atnaujinimas per | Tinklas |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Ugniasienės apsauga | SPI |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Perdavimo galia | CE: <20 dBm (2,4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2,4 GHz) <30 dBm (5 GHz) |
| Antenų kiekis | 2 |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo srovė | 1,5 A |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 12 V |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Gylis | 110 mm |
| Plotis | 110 mm |
| Ūgis | 114 mm |
| Įtrauktų vienetų skaičius | 3 vnt. |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Ethernet kabelis | Taip |
| Įtrauktų produktų skaičius | 3 vnt. |
| Saugumo algoritmai | WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA3-PSK |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a |
| Pažymėtas VLAN | Taip |
| Svečių tinklų skaičius (5 GHz) | 1 |
| IGMP šnipinėjimas | Taip |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 1 |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 4“ (802.11n), 802.11a, „Wi-Fi 6“ (802.11ax), 802.11b, „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11g |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 574 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 2402 Mb/s |
| IGMP tarpinis serveris | Taip |
| Atitikties sertifikatai | RoHS, CE |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85171800 |
| Įspėjimai | Neatidarykite prietaiso korpuso – elektros smūgio pavojus. Produktas gali skleisti radijo bangas, kurios gali trikdyti kitų elektroninių prietaisų veikimą. Venkite sąlyčio su skysčiais, nes tai gali sukelti elektros smūgį. |