TP-Link AX1800 Gigabit Wi-Fi 6 prieigos taškas
TP-Link AX1800 Gigabit Wi-Fi 6 prieigos taškas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 1201 Mbit/s |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Frequency band | 2.4 - 5 GHz |
| Maximum data transfer rate | 1201 Mbit/s |
| 5 GHz | Yes |
| 6 GHz | No |
| On/off switch | Yes |
| Reset button | Yes |
| Product colour | White |
| Placement | Table |
| WPS push button | Yes |
| Input current | 0.375 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| DC voltage range | 48 V |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | Passive PoE |
| Security algorithms | WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, SNMP, WPA3, WPA |
| Service Set Identifier (SSID) features | Multiple SSIDs |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Height | 37 mm |
| Width | 225 mm |
| Depth | 145.5 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| PoE adapter included | Yes |
| Compliance certificates | RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Supported protocols | IPv4, IPv6 |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Antenna type | External |
| Antennas quantity | 4 |
| Warnings | Do not expose to prolonged moisture., Electronic products should be recycled at specialist electronic waste collection facilities., Avoid direct contact with water. |
| Sustainability compliance | Yes |