TP-Link ARCHER C6 V4.0 belaidis maršruto parinktuvas Gigabit Ethernet Dviejų juostų (2,4 GHz / 5 GHz) Juoda
TP-Link ARCHER C6 V4.0 belaidis maršruto parinktuvas Gigabit Ethernet Dviejų juostų (2,4 GHz / 5 GHz) Juoda
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| Saugumo algoritmai | WPA WPA3, WPA2 |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Gylis | 144 mm |
| Ūgis | 35 mm |
| Plotis | 230 mm |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 867 Mb/s |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a, „Wi-Fi 4“ (802.11n), „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 400 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 1267 Mb/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| USB prievadas | Ne |
| Antenos dizainas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| Ethernet WAN | Taip |
| DSL WAN | Ne |
| Tvarumo sertifikatai | CE, RoHS, Federalinė ryšių komisija (FCC) |