- Prekė sandėlyje
-
−6%
TP-Link Archer AC1200 MU-MIMO VDSL/ADSL belaidis modemo maršrutizatorius, juodas
TP-Link Archer AC1200 MU-MIMO VDSL/ADSL belaidis modemo maršrutizatorius, juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product type | Tabletop router |
| Product colour | Black |
| Output voltage | 12 V |
| Output current | 1 A |
| Power source type | DC |
| Firewall | Yes |
| DMZ support | Yes |
| Guest access | Yes |
| Parental control | Yes |
| Security algorithms | 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA, WPA2-PSK, 64-bit WEP, WPA2 |
| Filtering | Yes |
| Network address translation (NAT) | Yes |
| WPS push button | Yes |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Reset button | Yes |
| Depth | 124.6 mm |
| Width | 215.6 mm |
| Height | 31.6 mm |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Port forwarding | Yes |
| Port triggering | Yes |
| Number of guest networks (2.4 GHz) | 1 |
| Number of guest networks (5 GHz) | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 10, 1000, 100 |
| Networking standards | IEEE 802.3u, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.3, IEEE 802.11a, IEEE 802.3ab, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Packaging content | 1 x TP-Link Archer AC1200 MU-MIMO VDSL/ADSL Wireless Modem Router, Black |
| Quick installation guide | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| AC adapter included | Yes |
| WLAN data transfer rate (max) | 867 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN data transfer rate (first band) | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (second band) | 300 Mbit/s |
| DHCP server | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| DHCP client | Yes |
| USB port | Yes |
| RJ-11 ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna design | External |
| SIM card slot | No |
| WAN connection type | RJ-45 |
| DSL WAN | Yes |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| Ethernet WAN | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warnings | Avoid contact with liquids as this may cause electric shock., The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices., Do not open the appliance housing - risk of electric shock. |
| ADSL | Yes |
| ADSL2 | Yes |
| VDSL2 | Yes |
| ADSL2+ | Yes |