„TP-Link AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi“ sistema
„TP-Link AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi“ sistema
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| DHCP klientas | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Ugniasienės apsauga | SPI užkarda |
| Spindulio formavimas | Taip |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Produkto tipas | Tinklo maršrutizatorius |
| Antenų kiekis | 2 |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| LED indikatoriai | LAN, WLAN |
| Produkto spalva | Balta |
| Kintamosios srovės adapterio įėjimo srovė | 0,3 A |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo srovė | 0,85 A |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 9 V |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Ūgis | 190 mm |
| Gylis | 90,7 mm |
| Plotis | 90,7 mm |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Ethernet kabelis | Taip |
| Įtrauktų vienetų skaičius | 1 vnt. |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 4“ (802.11n), „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 867 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 300 Mb/s |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| Dinaminis IP adresas | Taip |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Saugumo algoritmai | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Svečio prieiga | Taip |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 1167 Mb/s |
| Statinis IP adresas | Taip |
| Svečių tinklų skaičius (5 GHz) | 1 |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 1 |
| Sertifikavimas | FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC |
| Atitikties sertifikatai | RoHS, CE |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85171800 |
| Įspėjimai | Venkite tiesioginio sąlyčio su vandeniu,. Elektroninius gaminius reikia perdirbti specializuotose elektroninių atliekų surinkimo vietose. Nelaikykite ilgalaikėje drėgmės būsenoje. |
| Tvarumo atitiktis | Taip |