- Prekė sandėlyje
TP-Link 8 prievadų 10/100Mbps darbalaukio tinklo jungiklis
TP-Link 8 prievadų 10/100Mbps darbalaukio tinklo jungiklis
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Product colour | White |
| Housing material | Plastic |
| Wall mountable | No |
| LED indicators | Link, Activity, Power |
| Power source | DC |
| Power consumption (max) | 2.64 W |
| Input current | 0.6 A |
| Input voltage | 5 V |
| Power supply included | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Heat dissipation | 9.002 BTU/h |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Switch type | Unmanaged |
| Depth | 48.7 mm |
| Height | 22.8 mm |
| Width | 124.6 mm |
| Flow control support | Yes |
| 10G support | No |
| Auto-negotiation | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3i |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Power connector | DC-in jack |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Packet buffer memory | 0.75 MB |
| Switching capacity | 1.6 Gbit/s |
| Forwarding rate | 1.2 Mpps |
| MAC address table | 2000 entries |
| Store-and-forward | Yes |
| Jumbo frames | 2000 |
| Jumbo frames support | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | No |