- Prekė sandėlyje
TP-Link 5 prievadų gigabito „Easy Smart“ komutatorius
TP-Link 5 prievadų gigabito „Easy Smart“ komutatorius
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Certification | FCC, CE, RoHS |
| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Power source | DC |
| Power supply included | Yes |
| Input current | 0.6 A |
| Input voltage | 5 V |
| Power consumption (max) | 2.82 W |
| IGMP snooping | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Heat dissipation | 9.62 BTU/h |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Switch type | Unmanaged |
| Switch layer | L2 |
| Height | 26 mm |
| Width | 99.8 mm |
| Depth | 98 mm |
| Number of VLANs | 32 |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Port mirroring | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x |
| Auto-negotiation | Yes |
| 10G support | No |
| Virtual LAN features | Port-based VLAN |
| Link aggregation | Yes |
| Copper ethernet cabling technology | 1000BASE-T, 10BASE-T, 100BASE-TX |
| VLAN support | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Packet buffer memory | 1 MB |
| MAC address table | 2000 entries |
| Jumbo frames support | Yes |
| Jumbo frames | 16000 |
| Forwarding rate | 7.44 Mpps |
| Store-and-forward | Yes |
| Switching capacity | 10 Gbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) | No |