TP-Link 5-port Gigabit Desktop tinklo jungiklis
TP-Link 5-port Gigabit Desktop tinklo jungiklis
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Taip |
| Ventiliatorių skaičius | 0 ventiliatorių(-ių) |
| Stovo montavimas | Ne |
| Sukraunamas | Ne |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |
| Įėjimo srovė | 0,6 A |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Maitinimo šaltinis | DC |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 2,47 W |
| Įėjimo įtampa | 9 V |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Šilumos išsklaidymas | 8,22 BTU/val. |
| Jungiklio tipas | Nevaldomas |
| Ūgis | 28 mm |
| Gylis | 108 mm |
| Plotis | 165 mm |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Pilnas dvipusis | Taip |
| Automatinis MDI/MDI-X | Taip |
| 10G palaikymas | Ne |
| Automatinis derėjimas | Taip |
| Srauto valdymo palaikymas | Taip |
| Palaikomas MAC adreso automatinis senėjimas | Taip |
| Palaikomas automatinis MAC adreso mokymasis | Taip |
| Pusiau dupleksinis | Taip |
| Suderinamos operacinės sistemos | „Microsoft Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7/2012/8/10“, „MacOS“, „NetWare“, UNIX, „Linux“ |
| Be ventiliatoriaus | Taip |
| Maksimalus kabelio ilgis | 100 metrų |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Pagrindiniai perjungimo RJ-45 Ethernet prievadų tipai | Gigabito eternetas (10/100/1000) |
| Bazinių perjungimo RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 5 |
| Maitinimo jungtis | Nuolatinės srovės lizdas |
| Gigabito Ethernet (varinio) prievadų kiekis | 5 |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85176990 |
| Jumbo rėmelių palaikymas | Taip |
| Perjungimo pajėgumas | 10 Gb/s |
| MAC adresų lentelė | 8000 įrašų |
| Saugokite ir persiųskite | Taip |
| Jumbo rėmai | 15000 |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) | Ne |
| Įspėjimai | Neatidarykite korpuso ir nebandykite jo taisyti patys. Gaminio negalima išmesti į įprastą šiukšliadėžę. Panaudotą elektroninę įrangą nuneškite į perdirbimo centrą pagal vietinius reikalavimus. Užtikrinkite, kad įrenginys būtų tinkamai vėdinamas eksploatavimo metu. |