- Prekė sandėlyje
„Tenda Nova MW6“ dviejų juostų (2,4 GHz / 5 GHz) „Wi-Fi 5“ (802.11ac) baltas 2
„Tenda Nova MW6“ dviejų juostų (2,4 GHz / 5 GHz) „Wi-Fi 5“ (802.11ac) baltas 2
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
| Sustainability certificates | CE, RoHS |
| Sustainability compliance | Yes |
| Firewall security | Forbid UDP flood attack, Forbid TCP flood attack, Forbid flood attack |
| Port forwarding | Yes |
| Certification | FCC, EAC, IC |
| Product colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Reset button | Yes |
| Product type | Tabletop router |
| Width | 100 mm |
| Package depth | 175 mm |
| Package width | 357 mm |
| Weight | 410 g |
| Package height | 115 mm |
| Height | 100 mm |
| Depth | 100 mm |
| Package weight | 2.05 kg |
| Number of products included | 3 pc(s) |
| VPN support | IPsec pass through, PPTP pass through, L2TP pass through |
| Networking standards | IEEE 802.11v, IEEE 802.11b, IEEE 802.3, IEEE 802.11a, IEEE 802.3ab, IEEE 802.11r, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| WLAN data transfer rate (second band) | 867 Mbit/s |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| WLAN data transfer rate (max) | 867 Mbit/s |
| Guest access | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (first band) | 300 Mbit/s |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| DHCP server | Yes |
| DHCP client | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Ethernet WAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |