- Prekė sandėlyje
Tenda AC5 v3.0 1200MBPS DUAL-BAND ROUTER belaidis maršruto parinktuvas Dviejų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz) spartusis Ethernet baltas
Tenda AC5 v3.0 1200MBPS DUAL-BAND ROUTER belaidis maršruto parinktuvas Dviejų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz) spartusis Ethernet baltas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Firmware upgradeable | Yes |
| Built-in processor | Yes |
| Processor frequency | 1000 MHz |
| Product colour | White |
| Product type | Tabletop router |
| Indication light | Yes |
| LED indicators | WLAN |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power source type | DC |
| Output voltage | 9 V |
| Output current | 1 A |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Filtering | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| DoS attack prevention | Yes |
| Firewall | Yes |
| System event log | Yes |
| Security algorithms | WPA2-PSK, WPS, WPA-PSK |
| DMZ support | Yes |
| Guest access | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Reset button | Yes |
| WPS push button | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.3u, IEEE 802.11ac |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN data rates | 10, 100 |
| Cabling technology | 10/100Base-T(X) |
| Port forwarding | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN data transfer rate (first band) | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (max) | 1167 Mbit/s |
| Wi-Fi standards | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN data transfer rate (second band) | 867 Mbit/s |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| DHCP server | Yes |
| USB port | No |
| Memory card slot(s) | No |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 3 |
| Antenna type | External |
| Antenna gain level (max) | 6 dBi |
| Antennas quantity | 4 |
| Ethernet WAN | Yes |
| DSL WAN | No |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| SIM card slot | No |
| 4G | No |
| 3G | No |