- Prekė sandėlyje
Prieigos taškas Tenda i26
Prieigos taškas Tenda i26
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Maximum data transfer rate | 1167 Mbit/s |
| 5 GHz | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| Coverage area | 185 m² |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Maximum Tx power (5 GHz) | 23 dBmW |
| Networking standards | IEEE 802.11a/b/g/n |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| 6 GHz | No |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Maximum Tx power (2.4 GHz) | 20 dBmW |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Airtime Fairness (ATF) | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| BeamForming | Yes |
| Product colour | White |
| Reset button | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Placement | Ceiling, Wall |
| Input current | 1 A |
| DC voltage range | 12 V |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power consumption (max) | 12 W |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | PoE |
| MAC address filtering | Yes |
| Security algorithms | WPA-PSK |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Guest access | Yes |
| Schedule access | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Web-based management | Yes |
| Firmware upgradeable | Yes |
| Cloud-managed | Yes |
| Syslog | Yes |
| Weight | 600 g |
| Depth | 220 mm |
| Width | 220 mm |
| Height | 38 mm |
| Flash memory | 16 MB |
| Internal memory | 128 MB |
| Quick start guide | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Compliance certificates | Industry Canada (IC), Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| DHCP client | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Antenna type | Internal |