-
−4%
Mercusys MR30G belaidis maršruto parinktuvas Gigabit Ethernet Dviejų juostų (2,4 GHz / 5 GHz) Juoda
Mercusys MR30G belaidis maršruto parinktuvas Gigabit Ethernet Dviejų juostų (2,4 GHz / 5 GHz) Juoda
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| LED indikatoriai | Būsena |
| Išorinis maitinimo adapteris | Taip |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| NAT funkcionalumas | Uosto peradresavimas, Uosto aktyvavimas, UPnP, DMZ |
| Saugumo algoritmai | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Tinklo adresų vertimas (NAT) | Taip |
| Svečio prieiga | Taip |
| Ugniasienės apsauga | SPI užkarda, IP/MAC adreso susiejimas |
| Ugniasienė | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| WPS mygtukas | Taip |
| MIMO | Taip |
| Valdymas žiniatinklyje | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Ūgis | 37,1 mm |
| Gylis | 125,9 mm |
| Plotis | 159,7 mm |
| Imtuvo jautrumas | 11g 6 Mbps: -96 dBm 11g 54 Mbps: -78 dBm 11n HT40 MCS7: -74dBm 11n HT20 MCS7: -71dBm 11a 6 Mbps: -97 dBm 11a 54 Mbps: -79 dBm 11ac VHT20 MCS8: -74 dBm 11ac VHT40 MCS9: -70 dBm 11ac VHT80 MCS9: -65 dBm |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 100, 1000 Mb/s, 10 |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 300 Mb/s |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11b, „Wi-Fi 4“ (802.11n), 802.11a, 802.11g, „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 867 Mb/s |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 1167 Mb/s |
| Palaikomi tinklo protokolai | PPPoE/L2TP/PPTP |
| DHCP klientas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| USB prievadas | Ne |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Antenos tipas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| Antenos stiprinimo lygis (maks.) | 5 dBi |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| Ethernet WAN | Taip |
| WAN ryšio tipas | RJ-45 |
| DSL WAN | Ne |