Mercusys AC1200 Wi-Fi diapazono plėstuvas
Mercusys AC1200 Wi-Fi diapazono plėstuvas




Mercusys AC1200 Wi-Fi diapazono plėstuvas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| LED indikatoriai | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 9,2 W |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Plotis | 39 mm |
| Ūgis | 112 mm |
| Gylis | 84,7 mm |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a, 802.11g, „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11b, „Wi-Fi 4“ (802.11n) |
| „Wi-Fi“ duomenų perdavimo sparta (maks.) | 1200 Mb/s |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a |
| Duomenų perdavimo sparta | 1200 Mb/s |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 100 Mb/s, 1000, 10 |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Antenų kiekis | 2 |
| Antenos tipas | Išorinis |