-
−1%
Maršrutizatorius ZTE T3000 Wi-Fi 6 maršrutizatorius Wi-Fi IDU
Maršrutizatorius ZTE T3000 Wi-Fi 6 maršrutizatorius Wi-Fi IDU
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| WPS push button | Yes |
| Antennas quantity | 4, 4 |
| Device type | Router |
| LED indicators | Yes |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Product colour | White |
| Power source type | AC |
| Width | 2450 mm |
| Depth | 1300 mm |
| Height | 370 mm |
| Built-in processor | Yes |
| Processor model | IPQ5018 + QCN6102 + QCA8337 |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Warranty card | Yes |
| DFU / User manual | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Maximum number of Wi-Fi users | 128 |
| MU-MIMO technology | Yes |
| WLAN data transfer rate (max) | 3000 Mbit/s |
| Wi-Fi standards | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Yes |
| Bandwidth | 160 Mhz |
| Wi-Fi frequency | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Number of Ethernet LAN/WAN ports | 2 |
| Number of DC inputs | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Antenna type | External |
| Antenna gain (5 GHz) | 7 dBi |
| Warnings | Avoid contact with liquids as this may cause electric shock., Do not open the appliance housing - risk of electric shock., The product may emit radio waves that may interfere with other electronic devices. |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |