Maršrutizatorius TP-LINK EC225-G5
Maršrutizatorius TP-LINK EC225-G5
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Išėjimo srovė | 1 A |
| Saugumo algoritmai | WPA3, WPA2 WPA |
| Ugniasienės apsauga | DoS, SPI užkarda, IP adresų filtras, IP ir MAC adresų susiejimas |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| Suplanuoti prieigą | Taip |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–60 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| „Wi-Fi“ multimedija (WMM)/(WME) | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Pralaidumo valdymas | Taip |
| Gylis | 144 mm |
| Plotis | 230 mm |
| Ūgis | 35 mm |
| VPN palaikymas | PPTP, L2TP, IPSec |
| Ethernet LAN | Taip |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11h, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| Porto paleidimas | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 100 Mb/s, 1000, 10 |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| VPN perdavimas | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45) |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 400 Mb/s |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a, „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11g, 802.11b, „Wi-Fi 4“ (802.11n) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 867 Mb/s |
| Universalus prijungimas ir paleidimas (UPnP) | Taip |
| DHCP klientas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| Antenos dizainas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| Ethernet WAN | Taip |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |
| 4G | Ne |
| 3G | Ne |