- Nauja
-
−4%
„Keenetic Voyager Pro AX1800 Mesh Wi-Fi 6“ maršrutizatorius / ilgintuvas / prieigos taškas su 2 prievadų gigabito išmaniuoju komutatoriumi ir maitinimu per Ethernet, 4 vnt.
„Keenetic Voyager Pro AX1800 Mesh Wi-Fi 6“ maršrutizatorius / ilgintuvas / prieigos taškas su 2 prievadų gigabito išmaniuoju komutatoriumi ir maitinimu per Ethernet, 4 vnt.
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Palaikomas WAN tipas | Daugiafunkcis WAN |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| MIMO | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| DHCP klientas | Taip |
| Spindulio formavimas | Taip |
| WPS mygtukas | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS Androidas |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| „Flash“ atmintis | 128 MB |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Ugniasienės apsauga | SPI |
| DHCP serveris | Taip |
| Universalus prijungimas ir paleidimas (UPnP) | Taip |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Produkto tipas | Tinklinė sistema |
| Antenų kiekis | 3 |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–95 % |
| Svoris | 488 g |
| Ūgis | 38 mm |
| Plotis | 170 mm |
| Gylis | 170 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| VPN palaikymas | PPTP (klientas/serveris) L2TP per IPSec (klientas/serveris) „OpenVPN“ (klientas/serveris) SSTP (klientas/serveris) IPsec VPN (klientas/serveris) |
| Tinklo standartai | IEEE 802.1x, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11v, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11r, IEEE 802.11k, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Saugumo algoritmai | WPA-PSK, WPA3-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, HTTPS, WEP WPA3-Įmonė, SSH, SKOLINGA |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 7 |
| Svečio prieiga | Taip |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 1800 Mb/s |
| IGMP šnipinėjimas | Taip |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 1200 Mb/s |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 574 Mb/s |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 10, 1000, 100 |