„Cudy M3600“ dviejų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz) „Wi-Fi 7“ (802.11be), baltas, 3 vidiniai ryšiai
„Cudy M3600“ dviejų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz) „Wi-Fi 7“ (802.11be), baltas, 3 vidiniai ryšiai
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| WPS mygtukas | Taip |
| Vidinė atmintis | 512 MB |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| „Flash“ atmintis | 128 MB |
| MIMO | Taip |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus dažnis | 2 GHz |
| Spindulio formavimas | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Antenų kiekis | 4 |
| Produkto tipas | Tinklinė sistema |
| Produkto spalva | Balta |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Antenos tipas | Vidinis |
| LED indikatoriai | Būsena, sistema |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 12 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo srovė | 1 A |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–95 % |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Ūgis | 154,5 mm |
| Plotis | 110 mm |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Ethernet kabelis | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 2882 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 2882 Mb/s |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 688 Mb/s |
| Atitikties sertifikatai | CE, Federalinė ryšių komisija (FCC) |
| Ethernet WAN | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |