ASUS ESC8000A-E13 LGA 6096 Rack (4U) sidabrinis
ASUS ESC8000A-E13 LGA 6096 Rack (4U) sidabrinis
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Processor socket | LGA 6096 |
| Number of processors supported | 2 |
| Processor family | AMD EPYC |
| Compatible processor series | AMD EPYC 9005 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Built-in processor | No |
| Supported RDIMM clock speeds | 5600 MHz, 6400 |
| Number of DIMM slots | 24 |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Supported DIMM module capacities | 32GB, 128GB, 64GB, 16GB |
| Maximum internal memory | 3 TB |
| Certification | BSMI, CB, CE, FCC(Class A), RCM |
| Product colour | Silver |
| LED indicators | Yes |
| Chassis type | Rack (4U) |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Number of redundant power supplies supported | 4 |
| Power supply | 3200 W |
| Redundant power supply (RPS) support | Yes |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Titanium |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Height | 175 mm |
| Width | 800 mm |
| Depth | 439.5 mm |
| Weight | 42 kg |
| Storage drive sizes supported | 2.5 |
| Number of storage drives supported | 8 |
| Hot-swap HDD bays | Yes |
| IPMI LAN (RJ-45) port | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Mini DisplayPorts quantity | 1 |