Netatmo NWS meteorologinė stotis
Netatmo NWS meteorologinė stotis





Netatmo NWS meteorologinė stotis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Housing material | Aluminium |
| Measuring functions graphic display | Yes |
| Measuring functions trend display | Thermometer, Barometer, Hygrometer |
| Measuring functions | Outdoor barometer, Outdoor hygrometer, Outdoor thermometer, Indoor hygrometer, Indoor barometer, Indoor thermometer |
| Product colour | Silver |
| Number of batteries (sensor) | 2 |
| Battery voltage | 1.5 V |
| Battery technology | Alkaline |
| Power source | Battery |
| Width | 45 mm |
| Depth | 45 mm |
| Height | 155 mm |
| Wi-Fi | Yes |