Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Mėgaukitės ryškiomis spalvomis, detalėmis ir įtraukiančiu garsu su „Thomson Google TV 55“ QLED televizoriumi, kuriame įdiegtos „Quantum Dot“ ir „Dolby“ technologijos.
„QLED“ ekranas, aprūpintas „Quantum Dot“ nanokristalais, užtikrina subalansuotą ryškumą, ryškius kontrastus ir išplėstą spalvų gamą. Kartu su 4K „Ultra HD“ raiška galite užfiksuoti kiekvieną detalę ir pasinerti į krištolo skaidrumo vaizdus. „Dolby Vision“ technologija pagerina kiekvienos scenos ryškumą, užtikrindama tikslų spalvų atkūrimą ir tikroviškus vaizdus. Mėgaukitės dinamišku garsu su „Dolby Atmos“, kad galėtumėte mėgautis įtraukiančia televizijos patirtimi.
„Google TV“ supaprastina pramogų patirtį, tvarkydama turinį iš jūsų programų ir prenumeratų. Sukurkite kelis naudotojų profilius ir pasinaudokite kuruojamomis rekomendacijomis. Mėgaukitės daugybe išmaniųjų funkcijų, tokių kaip prieiga prie daugiau nei 400 000 filmų ir TV laidų, išmanusis balso valdymas su „Google Assistant“ ir „Google Cast“, kad galėtumėte transliuoti turinį iš suderinamų išmaniųjų įrenginių į savo televizorių.
Ergonomiškas nuotolinio valdymo pultas su sklandžiu foniniu apšvietimu leidžia stebėti viską, net ir esant prieblandai. Integruotas „Google Assistant“ leidžia intuityviai valdyti televizorių balso komandomis. Ieškokite mėgstamų filmų, prašykite rekomendacijų pagal nuotaiką arba valdykite suderinamus išmaniuosius įrenginius – visa tai patogiai balsu.
Integruotas trigubas imtuvas leidžia priimti signalą per palydovinę, antžeminę arba kabelinę anteną. Taigi, galite priimti visus galimus kanalus be papildomos įrangos.
DOLBY VISION
„Dolby Vision“ pakeičia jūsų žiūrėjimo patirtį ryškia vaizdo kokybe, ekrane perteikdama stulbinančias spalvas, kontrastus ir ryškumą. Ši technologija užtikrina, kad kiekviena scena būtų detali ir gili, todėl pramogos taps tikroviškos ir įtraukiančios.
DOLBY ATMOS
„Dolby Atmos“ suderinamose garso sistemose sukuria daugiamačio garso aplinką, kuri jus supa ir pastato jus į veiksmo centrą. Tikslus garso išdėstymas ir pagerintas aiškumas „Dolby Atmos“ suteikia įtraukiančią klausymosi patirtį, kuri pakeičia jūsų muzikos, filmų ir žaidimų mėgavimosi būdą.
Viskas viename ekrane
Nereikia šokinėti iš vienos programėlės į kitą. „Google TV“ perkelia jūsų mėgstamiausią turinį iš daugiau nei 10 000 programėlių į jūsų pagrindinį ekraną.
Keli vartotojų profiliai
Pritaikykite namų pramogas kiekvienam šeimos nariui
Speciali vaikų erdvė
Kuruokite turinį savo vaiko profiliui, nustatykite miego laiką, žiūrėjimo apribojimus ir kita
Individualūs pasiūlymai
Atraskite žiūrėjimo pasiūlymus, pritaikytus jūsų žiūrėjimo įpročiams ir pomėgiams
IŠMANUS BALSO VALDYMAS
„Google Assistant“ leidžia lengvai naršyti ir valdyti televizorių vien balsu. Mėgaukitės sklandžia integracija su išmaniaisiais namais ir galimybe leisti muziką, ieškoti filmų ar atidaryti programas – visa tai patogiai naudojant balso komandas.
Mobilusis nuotolinio valdymo pultas
Valdykite garsumą, perjunkite kanalus, įjunkite „Google Assistant“ ir dar daugiau – visa tai iš savo telefono
„Google Cast“
Transliuokite vaizdo įrašus, nuotraukas, muziką ir dar daugiau iš savo telefono ar planšetinio kompiuterio tiesiai į televizorių
Išmanieji įrenginiai
Stebėkite savo vaiko kambarį, pritemdykite šviesas ir valdykite suderinamus išmaniuosius namų įrenginius tiesiai iš televizoriaus
Nepertraukiamas srautinis perdavimas
Tiesiog prijunkite kamerą ir valdykite „Google Meet“ vaizdo skambučius sėdėdami priešais didelį televizoriaus ekraną.
| Santrauka | Thomson 65QG4S14. Ekrano įstrižainė: 165,1 cm (65"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: QLED, Ekrano forma: Plokščias. Išmanusis televizorius. Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Pilka |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://tv.mythomson.com/en/Thomson-Google-TV-65-QLED-Side-Feet/65QG4S14 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,93 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.62 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,145 |
| Spalvų gylis | 10 bitų |
| Ekrano įstrižainė | 65 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 164 cm |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | QLED |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Ekrano forma | Butas |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Hibridinė transliuojama plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| Internetinė televizija | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | „Google“ televizija |
| Operacinės sistemos versija | „Android 11“ |
| Išmanieji režimai | Dolby Vision |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Vaizdo įrašų programėlės | „Amazon Prime Video“ / „Apple TV“ / „Disney+“ / „Netflix“ / „YouTube“ |
| AV įvestis | Taip |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| Skaitmeninis garso koaksialinis išėjimas | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 4 |
| HDMI versija | 2.0/2.1 |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| Garso dekoderiai | „Dolby Atmos“ / „Dolby Audio“ / „DTS“ skaitmeninis erdvinis garsas |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Ekvalaizeris | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 200 x 200 mm |
| Produkto spalva | Pilka |
| Stovo spalva | Pilka |
| Stovo tipas | Kojos stovi |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Palaikomi garso formatai | AAC / FLAC / MP3 / WAV |
| Dolby Vision | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP / GIF / JPG / PNG |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Palaikomi vaizdo formatai | 3GP / AVI / FLV / HEVC / HEVC / H.265 / MKV / MP4 / MPG / WEBM formatai |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C / DVB-S / DVB-S2 / DVB-T / DVB-T2 |
| Derintuvų skaičius | 3 imtuvai |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Elektroninis programų gidas (EPG) | Taip |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 102 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 101 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 290 mm |
| Gylis (be stovo) | 79 mm |
| Aukštis (su stovu) | 869 mm |
| Aukštis (be stovo) | 834 mm |
| Svoris (su stovu) | 17100 g |
| Svoris (be stovo) | 16700 g |
| Plotis (su stovu) | 1446 mm |
| Plotis (be stovo) | 1446 mm |
| Pakuotės gylis | 150 mm |
| Pakuotės aukštis | 930 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 22400 g |
| Pakuotės plotis | 1610 mm |
| Stalinis stovas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Vaizdo režimas | Standartinis, Dynamisch, Filmas, ÖKO, Sanft, Lebendig, Sportas, Spiel, Persönlich |
| Procesoriaus architektūra | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Procesoriaus dažnis | 1,3 GHz |
| Siuntimo dėžės gylis | 162 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 93 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 24 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 14,5 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1990748/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 1990748 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | 65QG4S14 |
| Modelio pavadinimas | 65QG4S14 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,2185/0,225 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 17,1 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 24 kg |