Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Mėgaukitės sklandžiais vaizdais ir dideliu reagavimu sodria 4K UHD kokybe su „Thomson Google TV 43" QLED Pro Grey“.
144 Hz atnaujinimo dažnis užtikrina sklandų ir greitai reaguojantį vaizdą, idealiai tinkantį greito tempo turiniui, pavyzdžiui, veiksmo filmams, sportui ir žaidimams. Ši funkcija sumažina judesio suliejimą ir ekrano delsą, užtikrindama patogiausią žiūrėjimo ir žaidimo patirtį.
„QLED“ ekranas, aprūpintas „Quantum Dot“ nanokristalais, užtikrina subalansuotą ryškumą, ryškius kontrastus ir išplėstą spalvų gamą. Kartu su 4K „Ultra HD“ raiška galite užfiksuoti kiekvieną detalę ir pasinerti į krištolo skaidrumo vaizdus. „Dolby Vision“ technologija pagerina kiekvienos scenos ryškumą, užtikrindama tikslų spalvų atkūrimą ir tikroviškus vaizdus. Mėgaukitės dinamišku garsu su „Dolby Atmos“, kad galėtumėte mėgautis įtraukiančia televizijos patirtimi.
„Google TV“ supaprastina jūsų pramogas, tvarkydama turinį iš jūsų programų ir prenumeratų. Sukurkite kelis naudotojų profilius ir pasinaudokite kuruojamomis rekomendacijomis. Mėgaukitės daugybe išmaniųjų funkcijų, tokių kaip prieiga prie daugiau nei 400 000 filmų ir TV laidų, išmanusis balso valdymas su „Google Assistant“ ir integruota „Chromecast“, skirta transliuoti turinį iš suderinamų išmaniųjų įrenginių į jūsų televizorių.
Ergonomiškas nuotolinio valdymo pultas su sklandžiu foniniu apšvietimu leidžia stebėti viską, net ir esant prieblandai. Integruotas „Google Assistant“ leidžia intuityviai valdyti televizorių balso komandomis. Ieškokite mėgstamų filmų, prašykite rekomendacijų pagal nuotaiką arba valdykite suderinamus išmaniuosius įrenginius – visa tai patogiai balsu.
Pasinaudokite padidintu išdėstymo lankstumu su centriniu pasukamu stovu ir pagerinkite žiūrėjimo patirtį. Novatoriškas dizainas leidžia lengvai pasukti televizorių iki 30 laipsnių, todėl rasite tobulą kampą savo pramogų sistemai.
Integruotas trigubas imtuvas leidžia priimti signalą per palydovinę, antžeminę arba kabelinę anteną. Lengvai priimkite visus galimus kanalus be papildomos įrangos.
| Santrauka | Thomson 43QG7C04. Ekrano įstrižainė: 109,2 cm (43"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: QLED Pro, Ekrano forma: Plokščias. Išmanusis televizorius. Kontrasto santykis (tipinis): 4000:1, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-T, DVB-T2, DVB-TC, DVB-TCS2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Pilka |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://tv.mythomson.com/Thomson-Google-TV-43-QLED-Pro-Grey/43QG7C04 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,67 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.05 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,16 |
| Spalvų gylis | 10 bitų |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 4000:1 |
| Ekrano įstrižainė | 43" |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 109 cm |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | QLED Pro |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 144 Hz |
| Ekrano forma | Butas |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 3840 x 2160 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 2160p |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Hibridinė transliuojama plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| Internetinė televizija | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | „Google“ televizija |
| Išmanieji režimai | Dinaminis / Eko / Žaidimas / Filmas / Asmeninis / Sportas / Standartinis / Ryškus |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Laiko poslinkis | Ne |
| Vaizdo įrašų programėlės | „Amazon Prime Video“ / „Apple TV“ / „Disney+“ / „Netflix“ / „YouTube“ |
| AV įvestis | Taip |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 4 |
| HDMI versija | 2.0/2.1 |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| Garso dekoderiai | „Dolby Atmos“ / „Dolby Audio“ / „DTS“ skaitmeninis erdvinis garsas |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Ekvalaizeris | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 16 W |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Rėmas | Ne |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 200 x 200 mm |
| Produkto spalva | Pilka |
| Atnaujintas | Ne |
| Stovo spalva | Pilka |
| Stovo tipas | Centrinis stovas |
| Pasukamas stovas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Palaikomi garso formatai | AAC / FLAC / MP3 / WAV |
| DVD grotuvas | Ne |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „Dolby Vision“ / didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP / GIF / JPG / PNG |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Palaikomi vaizdo formatai | 3GP / AVI / FLV / HEVC / H.265 / MKV / MP4 / MPG / WEBM formatai |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T / DVB-T2 / DVB-TC / DVB-TCS2 |
| Derintuvų skaičius | 3 imtuvai |
| Valdymo tipas | Nuotolinis |
| Elektroninis programų gidas (EPG) | Taip |
| Viešbučio režimas | Ne |
| Balso valdymas | Taip |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Apšvietimo mygtukai | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 51 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 50 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 120 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Vidinė atmintis | 16000 MB |
| Gylis (su stovu) | 281 mm |
| Gylis (be stovo) | 89 mm |
| Aukštis (su stovu) | 587 mm |
| Aukštis (be stovo) | 556 mm |
| Stovo gylis | 280 mm |
| Stovo plotis | 280 mm |
| Svoris (su stovu) | 10000 g |
| Svoris (be stovo) | 7700 g |
| Plotis (su stovu) | 957 mm |
| Plotis (be stovo) | 957 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 12500 g |
| „Google“ programos | „Google Cast“ |
| Vidinės atminties tipas | 2 GB operatyviosios atminties |
| Stereo garsas | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Siuntimo dėžės gylis | 105 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 67 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 13,6999998093 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 16 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1969513/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 1969513 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelio pavadinimas | 43QG7C04 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,1126 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 10 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 13,7 kg |