Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Mėgaukitės kinematografinio vaizdo kokybe su „Thomson Google TV 55" UHD“.
„Google TV“ supaprastina pramogų patirtį, tvarkydama turinį iš jūsų programų ir prenumeratų. Sukurkite kelis naudotojų profilius ir pasinaudokite kuruojamomis rekomendacijomis. Mėgaukitės daugybe išmaniųjų funkcijų, tokių kaip prieiga prie daugiau nei 400 000 filmų ir TV laidų, išmanusis balso valdymas su „Google Assistant“ ir „Google Cast“, kad galėtumėte transliuoti turinį iš suderinamų išmaniųjų įrenginių į savo televizorių.
Pasinerkite į krištolo skaidrumo 4K UHD vaizdo kokybę, kuri užfiksuoja kiekvieną detalę keturis kartus didesne raiška nei „Full HD“. HDR10 technologija pagerina kiekvieną sceną sodriu kontrastu ir subalansuotu ryškumu, užtikrindama tikslų spalvų atkūrimą ir tikrovišką vaizdo kokybę.
Ergonomiškas nuotolinio valdymo pultas su sklandžiu foniniu apšvietimu leidžia stebėti viską net ir prieblandoje. O integruotas „Google Assistant“ leidžia intuityviai valdyti televizorių balso komandomis. Ieškokite mėgstamų filmų, prašykite rekomendacijų pagal nuotaiką arba valdykite suderinamus išmaniuosius įrenginius – visa tai patogiai balsu.
Pasinaudokite padidintu išdėstymo lankstumu su centriniu pasukamu stovu ir pagerinkite žiūrėjimo patirtį. Novatoriškas dizainas leidžia lengvai pasukti televizorių iki 30 laipsnių, todėl rasite tobulą kampą savo pramogų sistemai.
Integruotas trigubas imtuvas leidžia priimti signalą per palydovinę, antžeminę arba kabelinę anteną. Taigi, galite priimti visus galimus kanalus be papildomos įrangos.
4K UHD PATIRTIS
Mūsų 4K UHD televizoriai, turintys 3840 x 2160 pikselių raišką, siūlo keturis kartus didesnę nei „Full HD“ raišką, tikrovišką vaizdą, suteikdami tikrai kinematografinio stiliaus žiūrėjimo patirtį. Nesvarbu, ar žiūrite mėgstamą filmą, ar sporto rungtynes, ryškūs ir detalūs vaizdai leis jums pasijusti dar arčiau veiksmo vietos.
DOLBY VISION
„Dolby Vision“ pakeičia jūsų žiūrėjimo patirtį ryškia vaizdo kokybe, ekrane perteikdama stulbinančias spalvas, kontrastus ir ryškumą. Ši technologija užtikrina, kad kiekviena scena būtų detali ir gili, todėl pramogos taps tikroviškos ir įtraukiančios.
DOLBY ATMOS
„Dolby Atmos“ suderinamose garso sistemose sukuria daugiamačio garso aplinką, kuri jus supa ir pastato jus į veiksmo centrą. Tikslus garso išdėstymas ir pagerintas aiškumas „Dolby Atmos“ suteikia įtraukiančią klausymosi patirtį, kuri pakeičia jūsų muzikos, filmų ir žaidimų mėgavimosi būdą.
Viskas viename ekrane
Nereikia šokinėti iš vienos programėlės į kitą. „Google TV“ perkelia jūsų mėgstamą turinį iš daugiau nei 10 000 programėlių į jūsų pagrindinį ekraną.
Keli vartotojų profiliai
Pritaikykite namų pramogas kiekvienam šeimos nariui
Speciali vaikų erdvė
Kuruokite turinį savo vaiko profiliui, nustatykite miego laiką, žiūrėjimo apribojimus ir kita
Individualūs pasiūlymai
Atraskite žiūrėjimo pasiūlymus, pritaikytus jūsų žiūrėjimo įpročiams ir pomėgiams
IŠMANUS BALSO VALDYMAS
„Google Assistant“ leidžia lengvai naršyti ir valdyti televizorių vien balsu. Mėgaukitės sklandžia integracija su išmaniaisiais namais ir galimybe leisti muziką, ieškoti filmų ar atidaryti programas – visa tai patogiai naudojant balso komandas.
| Santrauka | Thomson 43" 4K UHD „Google TV“ filigranes Rahmendesign. Ekrano įstrižainė: 109,2 cm (43"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LCD, Ekrano forma: Plokščias, LED foninio apšvietimo tipas: „Direct-LED“. Išmanusis televizorius. Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://tv.mythomson.com/en/Thomson-Google-TV-43-UHD/43UG5C14 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,67 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.05 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,16 |
| Ekrano įstrižainė | 43" |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 109 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1 milijardas spalvų |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| LED foninio apšvietimo tipas | Tiesioginis LED |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Ekrano forma | Butas |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Hibridinė transliuojama plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| Internetinė televizija | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | „Google“ televizija |
| Operacinės sistemos versija | „Android 12“ |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | Taip |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 4 |
| HDMI versija | 2.0/2.1 |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| Garso dekoderiai | Dolby Atmos / Dolby Digital 2.0 Mono / Dolby Digital 5.1 / Dolby Surround |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Ekvalaizeris | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 16 W |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 200 x 200 mm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Stovo spalva | Juoda |
| Stovo tipas | Centrinis stovas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „Dolby Vision“ / didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Palaikomi vaizdo formatai | HEVC/H.265 |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C / DVB-S / DVB-S2 / DVB-T / DVB-T2 |
| Derintuvo tipas | Skaitmeninis |
| Valdymo tipas | Nuotolinis |
| Balso valdymas | Taip |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 51 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 50 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 281 mm |
| Gylis (be stovo) | 89 mm |
| Aukštis (su stovu) | 587 mm |
| Aukštis (be stovo) | 556 mm |
| Svoris (su stovu) | 10000 g |
| Plotis (su stovu) | 957 mm |
| Plotis (be stovo) | 957 mm |
| Pakuotės gylis | 162 mm |
| Pakuotės aukštis | 675 mm |
| Pakuotės svoris | 12500 g |
| Pakuotės plotis | 1060 mm |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Siuntimo dėžės gylis | 105 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 67 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 13,3000001907 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 16 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1732982/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 1732982 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelio pavadinimas | 43\" 4K UHD Google TV filigranai Rahmendesign |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,1126 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 10 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 13,3 kg |