Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
TCL Q7C serijoje derinamas QD-Mini LED, QLED, 4K HDR Premium 2600 ir 144 Hz „Motion Clarity Pro“, kad būtų užtikrintas galingas ir tikslus kontrastas, ryški ir spalvinga HDR vaizdo kokybė.
Be to, šis TCL QD-Mini LED televizorius su „Game Master“, HDMI 2.1, ALLM, 144 Hz VRR, „FreeSync Premium Pro“, TCL Game bar, 288 Hz Game Accelerator ir visais naujausiais HDR formatais (įskaitant HDR10+, „Dolby Vision“, „Dolby Vision IQ“) yra geriausias kompanionas norint mėgautis visais HDR filmais, transliacijomis, sportu ir žaidimais.
TCL Q7C serijoje taip pat yra pažangiausia išmaniojo televizoriaus sistema: „Google TV“ su integruotu „Google Assistant“.
Lengvai pasiekite mėgstamą turinį dėl integruotos laisvų rankų balso valdymo funkcijos: galite kalbėtis tiesiai į televizorių.
„Dolby Atmos“ garsas dar niekada neskambėjo taip gerai. Pajuskite gilesnį ryšį su mėgstamomis istorijomis ir muzika, girdėdami kvapą gniaužiantį garsą, kuris jus supa ir sukuria kvapą gniaužiantį realizmą.
| Santrauka | TCL 55Q7C. Ekrano įstrižainė: 139,7 cm (55"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: QD-Mini LED, Ekrano forma: Plokščia. Išmanusis televizorius. Judesių interpoliacijos technologija: PPI (vaizdo našumo indeksas) 4600, Ekrano ryškumas: 2600 cd/m², Kontrasto santykis (tipinis): 6500:1, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Metalinė |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.tcl.com/sa/en/tvs/55q7c |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,865 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.39 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,145 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 6500:1 |
| Ekrano ryškumas | 2600 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 55 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 140 cm |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | QD-Mini LED |
| Dinaminio kontrastingumo santykio rinkodaros pavadinimas | Mega kontrastas |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Judesio interpoliacijos technologija | PPI (vaizdo našumo indeksas) 4600 |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Didžiausio šviesumo santykis | 65 % |
| Ekrano forma | Butas |
| Programėlių platinimo platforma | „Google Play“ |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Taip |
| Hibridinė transliuojama plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| Hibridinio transliavimo plačiajuosčio ryšio televizijos (HbbTV) versija | 2.0.2 |
| Internetinė televizija | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | „Google“ televizija |
| Operacinės sistemos versija | 12.0 |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | Taip |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| Bendrosios sąsajos „Plus“ (CI+) versija | 1.4 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.2 |
| HDMI prievadų kiekis | 4 |
| HDMI greitasis perjungimas | Taip |
| HDMI versija | 2.1 |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| RF jungties tipas | F, IEC |
| RF prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| Garso dekoderiai | Dolby AC4 / Dolby Atmos / Dolby TrueHD / DTS Virtual:X |
| Automatinis garsumo lygintuvas | Taip |
| Įmontuotas žemųjų dažnių garsiakalbis | Ne |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Ekvalaizeris | Taip |
| Ekvalaizerio juostų kiekis | 7 |
| Kalbėtojų skaičius | 4 |
| RMS vardinė galia | 60 W |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11g / „Wi-Fi 4“ (802.11n) / „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| Skydinio montavimo sąsaja | 300 x 300 mm |
| Produkto spalva | Metalinis |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| 4K „Ultra HD“ raiškos didinimas | Taip |
| DI našumas | Taip |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „Dolby Vision IQ“ / didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) / didelis dinaminis diapazonas 10+ (HDR10 Plus) / hibridinė logaritminė gama (HLG) |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Subtitrų funkcija | Taip |
| Teleteksto funkcija | Taip |
| USB įrašymas | Taip |
| Analoginio signalo formato sistema | NTSC/PAL/SECAM |
| Automatinė kanalų paieška | Taip |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C / DVB-S2 / DVB-T2 |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Elektroninis programų gidas (EPG) | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Miego laikmatis | Taip |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 242 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 76 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Gylis (su stovu) | 270 mm |
| Gylis (be stovo) | 56 mm |
| Aukštis (su stovu) | 760 mm |
| Aukštis (be stovo) | 710 mm |
| Stovo gylis | 270 mm |
| Stovo plotis | 315 mm |
| Svoris (su stovu) | 14500 g |
| Svoris (be stovo) | 13300 g |
| Plotis (su stovu) | 1226 mm |
| Plotis (be stovo) | 1226 mm |
| Pakuotės gylis | 150 mm |
| Pakuotės aukštis | 875 mm |
| Pakuotės svoris | 19000 g |
| Pakuotės plotis | 1400 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Stalinis stovas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Siuntimo dėžės gylis | 139 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 86,5 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 19 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 14,5 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2179779/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 2179779 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | 55Q7C |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,1743 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 14,5 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 19 kg |