-
−1%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | Samsung UE43DU8572UXXH. Ekrano įstrižainė: 109,2 cm (43"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LED, Ekrano forma: Plokščias. Išmanusis televizorius. Judesių interpoliacijos technologija: „Motion Xcelerator“. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Titano |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,66 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.09 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,12 |
| Ekrano įstrižainė | 43" |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 109 cm |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| Dinaminio kontrastingumo santykio rinkodaros pavadinimas | Mega kontrastas |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Judesio interpoliacijos technologija | Judesio Xceleratorius |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 50 Hz |
| Ekrano forma | Butas |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Taip |
| Hibridinio transliavimo plačiajuosčio ryšio televizijos (HbbTV) versija | 2.0.3 |
| Internetinė televizija | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizenas |
| Ekrano veidrodinis atspindėjimas | Taip |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Garso atspindėjimas | Taip |
| Vaizdo įrašų programėlės | „Samsung TV Plus“ |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| Bendrosios sąsajos „Plus“ (CI+) versija | 1.4 |
| Vartotojų elektronikos valdymas (CEC) | „Anynet+“ |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| RF prievadų kiekis | 3 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| Adaptyvus garsas | Taip |
| Garso išankstinio pasirinkimo aprašas | Taip |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| Rėmelio tipas | 3 Be rėmelio |
| Skydinio montavimo sąsaja | 200 x 200 mm |
| Produkto spalva | Titanas |
| Stovo spalva | Titanas |
| Stovo tipas | Centrinis stovas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| 4K „Ultra HD“ raiškos didinimas | Taip |
| DI našumas | Taip |
| Foninio apšvietimo pritemdymo technologija | UHD pritemdymas |
| Žaidimo funkcijos | Automatinis mažo delsos režimas (ALLM), žaidimų centras, HGiG |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Filmų kūrėjo režimas / didelis dinaminis diapazonas 10+ (HDR10 Plus) / hibridinė logaritminė gama (HLG) |
| Kelių peržiūrų | Taip |
| Nuotraukų apdorojimo technologija | „Samsung“ kontrasto stiprintuvas |
| „SmartThings“ programėlės palaikymas | Taip |
| Subtitrų funkcija | Taip |
| Teleteksto funkcija | Taip |
| TV klavišo palaikymas | Taip |
| Televizoriaus garsas į mobilųjį įrenginį | Taip |
| Automatinė kanalų paieška | Taip |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C / DVB-S2 / DVB-T2 |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Elektroninis programų gidas (EPG) | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 27 |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Universalus naršymas ir žaidimas | Taip |
| Balso gidas | Taip |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Veikia su „Samsung Bixby“ | Taip |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 106 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 53 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 53,4 W |
| „Samsung“ technologijos (AV/TV) | „AirSlim“ / „Crystal Processor 4K“ / „Dynamic Crystal Colour“ / „Q-Symphony“ |
| Gylis (su stovu) | 187,6 mm |
| Gylis (be stovo) | 25,7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 624,1 mm |
| Aukštis (be stovo) | 560,3 mm |
| Svoris (su stovu) | 8600 g |
| Svoris (be stovo) | 8400 g |
| Plotis (su stovu) | 966,3 mm |
| Plotis (be stovo) | 966,3 mm |
| Pakuotės gylis | 129 mm |
| Pakuotės aukštis | 677 mm |
| Pakuotės svoris | 11400 g |
| Pakuotės plotis | 1093 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pulto tipas | TM2360E |
| Siuntimo dėžės gylis | 109 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 66 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 12 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 12 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1875054/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | G |
| EPREL registracijos numeris | 1875054 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | UE43DU8572U |
| Modelio pavadinimas | UE43DU8572UXXH |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,08633 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 9 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 12 kg |