- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS QE50Q7FAAUXXH SAMSUNG
TELEVIZORIUS QE50Q7FAAUXXH SAMSUNG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Plotis | 112.03 cm, 127 mm. |
| Gylis | 6 cm |
| Gylis su stovu | 23.7 cm |
| Aukštis | 64.7 cm, 765 mm. |
| Aukštis su stovu | 69.4 cm |
| Svoris | 9.9 kg, 13.1267 kg. |
| Svoris be stovo | 9.6 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Ekrano tipas | UHD/QNED/QLED |
| Ekrano įstrižainė | 50 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K QLED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 50 Hz |
| Garso galia | 20 W |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2CS2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| DLNA | Ne |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Ilgis | 1255 mm. |
| Pagaminimo šalis | HU |