- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS PHILIPS 75MLED820/12
TELEVIZORIUS PHILIPS 75MLED820/12
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Plotis | 166.8 cm, 1870 mm. |
| Gylis | 6.6 cm |
| Gylis su stovu | 35 cm |
| Aukštis | 96.6 cm, 1113 mm. |
| Aukštis su stovu | 98.6 cm |
| Svoris | 23.84 kg, 29.04 kg. |
| Svoris be stovo | 23.21 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Įtampa | 100 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Ekrano įstrižainė | 75 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K QLED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 60 Hz |
| Garso galia | 20 W. Vidinė atmintis, GB- 8 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | "P5 Perfect Picture Engine". USB 2.0 jungčių skaičius- 2 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.1. 3.5mm ausinių lizdas- Taip |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Optinė garso jungtis | Taip |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| Kitos jungtys | HDMI-CEC. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Išmanusis valdymo pultelis | Ne |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Funkcijos | "Air Play" |
| Komplekte | 2 x AAA baterijos, maitinimo laidas, nuotolinis valdymas, trumpa instrukcija, saugos ir teisinės informacijos lapelis, stalinis stovas |
| Gamybos metai | 2025 |
| Ilgis | 190 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |