- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS OLED65G51LW
TELEVIZORIUS OLED65G51LW
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | LG, LG |
| Plotis | 144.9 cm, 1596 mm. |
| Gylis | 2.3 cm |
| Gylis su stovu | 23.5 cm |
| Aukštis | 83 cm, 966 mm. |
| Aukštis su stovu | 89.3 cm |
| Svoris | 28.3 kg, 31.7595 kg. |
| Svoris be stovo | 24.1 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Ekrano tipas | OLED |
| Ekrano įstrižainė | 65 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K OLED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 120 Hz |
| Garso galia | 60 W |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2/C/S2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | webOS |
| VESA standartas | 300 x 200 |
| DLNA | Ne |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Ilgis | 168 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |