Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | Hisense 75A6Q. Ekrano įstrižainė: 190,5 cm (75"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano forma: Plokščias. Išmanusis televizorius. Reakcijos laikas: 8 ms, Kontrasto santykis (tipinis): 1200:1, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda |
| Vieneto dėžutės aukštis | 1.15 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1,86 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,19 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1200:1 |
| Ekrano įstrižainė | 75 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 189 cm |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Reakcijos laikas | 8 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Taip |
| Hibridinė transliuojama plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| Hibridinio transliavimo plačiajuosčio ryšio televizijos (HbbTV) versija | HbbTV 2.0.4 |
| Internetinė televizija | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | VIDAA |
| Operacinės sistemos versija | U8.5 |
| Ekrano veidrodinis atspindėjimas | Taip |
| Išmanieji režimai | „Dolby Vision“ / „Filmmaker“ / VIDAA |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Laiko poslinkis | Taip |
| Garso (K/D) įvestis | 1 |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| Kompozitinio vaizdo įvestis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| Garso dekoderiai | Dolby AC4 / Dolby MS12 / DTS Virtual:X / DTS:X |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Ekvalaizeris | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 30 W |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Skydinio montavimo sąsaja | 400 x 300 mm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Stovo spalva | Juoda |
| Stovo tipas | Kojos stovi |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Palaikomi garso formatai | AAC/FLAC/LPCM/MP3/MPEG/MPEG-1/MPEG-2/OPUS/Vorbis/WAV/WMA |
| Žaidimo funkcijos | Automatinis mažo delsos režimas (ALLM), žaidimų juosta, kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „Dolby Vision“ / „Filmmaker“ režimas / didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) / didelis dinaminis diapazonas 10+ (HDR10 Plus) / hibridinė logaritminė gama (HLG) |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP / GIF / JPEG / JPG / PNG |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Teleteksto funkcija | Taip |
| Vaizdo įrašų glaudinimo formatai | AVI / FLV / MKV / MOV / MP4 / TS / WEBM / WMV formatai |
| Palaikomi vaizdo formatai | AV1 / AVC / H.264 / HEVC / H.265 / MPEG1 / MPEG2 / MPEG4 / VP8 / VP9 / WMV3 |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C / DVB-S / DVB-S2 / DVB-T / DVB-T2 |
| Derintuvų skaičius | 2 imtuvai |
| Derintuvo tipas | Skaitmeninis |
| Elektroninis programų gidas (EPG) | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Balso valdymas | Taip |
| Balso gidas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 170 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 107 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 210 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Baterijos | AAAx2 |
| „Hisense“ technologijos (AV/TV) | 4K dirbtinio intelekto didinimo funkcija / žaidimo režimas „Plus“ / MEMC (judesio įvertinimo ir judesio kompensavimo sistema) / keturių branduolių 4K procesorius |
| NICAM/A2 | Taip |
| Procesorius | Keturių branduolių / MT9603 |
| S/PDIF išvestis | 1 |
| Gylis (su stovu) | 370 mm |
| Gylis (be stovo) | 87 mm |
| Aukštis (su stovu) | 1044 mm |
| Aukštis (be stovo) | 960 mm |
| Stovo gylis | 1318 mm |
| Stovo plotis | 370 mm |
| Svoris (su stovu) | 23100 g |
| Plotis (su stovu) | 1676 mm |
| Plotis (be stovo) | 1676 mm |
| Rankinis | Taip |
| Pakuotės gylis | 188 mm |
| Pakuotės aukštis | 1146 mm |
| Pakuotės svoris | 32800 g |
| Pakuotės plotis | 1865 mm |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Stalinis stovas | Taip |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Mėgstamiausių TV programų sąrašas | 4 |
| Šviesos jutiklis | Taip |
| Loginis kanalo numeris (LCN) | Taip |
| Siuntimo dėžės gylis | 186 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 115 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 32,7999992370605 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 19 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2191755/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2191755 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,4064 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 23,1 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 32,8 kg |